[]
[]
[]
[]
[]
[]
[]
[]
[]
[]
[]
[]
[]
[]
[]
[]
[]
[]
[]
[]
[]
[]
[]
[]
[]
[]
[]
[]
[]
[]
[]
[]
[]
[]
[]
[]
[]
[]
[]
[]
[]
[Web Creator] [LMSOFT]
© Мала академія наук України 2012
1 2 3 4 5
10 шт.
10 шт.
Модуль "Провідність"з постійним зєднанням із датчиком з нержавіючої сталі
Підключається безпосередньо до інтерфейсу за допомогою захищеного й надійного з’єднання 15-пінового SUB-D. Технічні параметри: провідність- діапазон виміру  в інтервалі від 0,2 мкСм/см до 200 мкСм/см, припустима погрішність ±6%, дискретність 0.1 мкСм/см, 1 мкСм/см, 10мкСм/см, 100мкСм/см залежно від обраного режиму. Температура: діапазон виміру - від 0 до 100°C; припустима погрішність ±0.8 °C; дискретність - 0.1 °C,  габарити: довжина 64 мм, висота - 70 мм, ширина - 26 мм.
Модуль p з BNC роз’ємом
Підключається до інтерфейсу; являє собою реєстратор виміру p, виміру потенціалу, керований мікроконтролером. До модуля підключається датчик рН. Прилад підключається до інтерфейсу за допомогою захищеного й надійного з’єднання. Технічні параметри: вимірювання pH: діапазон виміру  в інтервалі від  0 до 14; дискретність не більше 0.01; припустима погрішність не менш ± 0,5%. Потенціал: діапазон виміру укладатися в інтервал ±2000 мв, дискретність 0.1 мв; припустима погрішність ± 0.5%; швидкість передачі даних 5 Гц/з; габарити довжина 62 мм, висота 63 мм,  ширина 26 мм.
Модуль USB-Link
Інтерфейс використається в якості цифрового універсального вимірювального приладу для  вимірів лінійних величин (сила струму, напруга, температура, переміщення, прискорення, швидкість, тиск, електропровідність, рН-измерения, вологість, освітленість, висота над рівнем моря). Інтерфейс має живлення від USB розєму в ПК. Для зєднання з вимірювальними модулями є захищений надійний контакт  типу 15-піновый SUB-D. Забезпечує зєднання із ПК по провідому зв'язку через USB. Габарити довжина 64 мм, висота 270 мм, ширина 26 мм. У комплект входить USB кабель для підключення до ПК.
Лабораторія МанЛаб
Обладнання загального призначення
Вимірювальний комплекс ra